Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Mercedes-Benz A 180

€2,600
5 photos
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet a clas viti 2006 me 267000 mije kilometer kamje manuale 6 marshe ne gjendje te mir motorike dhe gjenerike me dogan te paguar 2600 € i diskutushem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 27 April 2022