Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Mercedes-Benz A 180

€3,600
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

MERCEDES BENZ A CLASS 180 NAFT
VITI 2005
KAMBJO AUTOMATIKE
KONDICIONER
KOMJUTER BORDI
PILOT AUTOMATIK
KOMANDA NE TIMON
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
SENSOR PARKIMI
E sapo ardhur nga zvicra,ne gjendje shume te mire
Cmimi 3900 euro

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 22 February 2023
Support Ukraine