Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2001' Mercedes-Benz A 170

€2,250
2001' Mercedes-Benz A 170 photo #1
2001' Mercedes-Benz A 170 photo #2
2001' Mercedes-Benz A 170 photo #3
2001' Mercedes-Benz A 170 photo #4
2001' Mercedes-Benz A 170 photo #5
2001' Mercedes-Benz A 170 photo #6
6 photos
Age: 22 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET A CLAS 1.7 NAFTE KAMJO AUTOMATIKE VIRI 2001 NE GJENDJE TE MIRE SI MOTORRIKE DHE GJENERIKE TAKSA SIGURACJON PER 1 VIT KOLAUDIMI 2 VJET CMIMI 2250 EURO DURRES

  • 068Show phone
  • Durres
  • 14 December 2023
Support Ukraine