Report This Ad!Rate This!Bookmark This

1995' Mercedes-Benz 500

€13,500
6 photos
Age: 28 years
Mileage: 10000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

SHITET MERCEDES BENZ SL KABRIO R129. 5.0 V8 BENZIN.AUTOMAT.VITI 95.ME DOGAN TE PAGUAR.SEDILE LEKUR ME BUTONA PER LEVIZJE DHE ME MEMORJE.PILOT AUTOMAT.PASQYRA ELEKTRIKE.KLIMA.XHAMA ME 115 MILJE ELEKTRIK.ASR.ASD.SRS.DISQE MONO BLLOK AMG R18.GOMA TE REJA.TE GJITHA SHERBIMET E BERA.NUK KA NEVOJ PER ASGJE.GATI PER TARGA RETRO.CMIMI 13.500 €.

  • 069Show phone
  • Fier
  • 16 February 2023
Support Ukraine