Report This Ad!
Bookmark This

2014' Mercedes-Benz 350

€12,500
  • 2014 Mercedes-Benz 350 in Shkoder, Albania
  • 2014 Mercedes-Benz 350 in Shkoder, Albania - 2
  • 2014 Mercedes-Benz 350 in Shkoder, Albania - 3
  • 2014 Mercedes-Benz 350 in Shkoder, Albania - 4
  • 2014 Mercedes-Benz 350 in Shkoder, Albania - 5
  • 2014 Mercedes-Benz 350 in Shkoder, Albania - 6
Body: Hatchback
Mileage: 10000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET C KLASS VITI 2014 ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA KANADAJA OPSJONET SHTES SEDILJE ME NGROHJE ME MEMORJE AUX USB DVD DISQE SPORT GOMA TE REJA KAPANCE KOMANDA NE TIMON ME DRIDHJE KUR MAKINA PREK VIJAT E BARDHA PASYQYRA ME SENSOR KUR MAKINA AFROHET NAVI FUNKSINAL MAKINA FIKET DHE NDEZET VEDIT NE SEMAFOR MAKINA ESHT FULL CMIMI I DISKUTUSHEM FLM

  • 069Show phone
  • Shkoder
  • 29 July 2021