Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz 350

€10,900
2010' Mercedes-Benz 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz 350 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes-benz ML
• 》Mercedes Benz Ml 350 Bluetec
///Full Edition
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》Xhama te zinj
• 》Viti prodhimit dhjetor 2010
• 》2 Çelsa
• 》Kilometra 198.000 origjinale
• 》Gati per targa
• 》Disqe 21 inc Orgjinal Goma te reja
• 》Kambio Automatike 7 GTronic Comfort/Sport/Manual +-
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Dritat Inteligjente 12000 K
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Baxho panoramike
• 》Timon lekure multifunksional
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike Memory + Ngrohje
• 》 Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator bagazhier
• 》Sistem muzike Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike
• 》15 Air Bag
• 》Frenat Brembo Mercedes -Benz Origjinale
• 》Çdo sherbim i bere ne gjendje perfekte
•》 Ngjyra E Bardhe Super Perl perfekte me shkelqim
• 》Makina eshte perfekte me çdo sherbim te bere me te drejte kontrolli tek Mercedesi
Cmimi i Diskutueshem

Support Ukraine