Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz 350

€9,700
2010' Mercedes-Benz 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz 350 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 13 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes-benz ML
• 》Mercedes Benz Ml 350
///Full Edition Model Sport Version Europian
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》Xhama te zinj me leje 5 vite
• 》Viti prodhimit dhjetor 2010
• 》2 Çelsa
• 》Kilometra 270.000 origjinale
• 》Me targa dhe letra te paguara Kualidim per 2 vite
• 》Kambio Automatike 7 GTronic Comfort/Sport/Manual +-
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Dritat Inteligjente 12000 K
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Amortizator me regjistrim Sport + Comfort
• 》Timon lekure multifunksional
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike Memory + Ngrohje +Ftohje
• 》 Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike
• 》15 Air Bag
• 》Çdo sherbim i bere ne gjendje perfekte
•》 Ngjyra E Zeze Super Perl perfekte me shkelqim
• 》Makina eshte perfekte me çdo sherbim te bere me te drejte kontrolli tek Mercedesi
Cmimi 9700 € i Diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 18 May 2023
Support Ukraine