Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz 350

€11,800
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes Benz ML 350 Bluetec
Viti 2010
Nafte
Kambio Automatike
Me 182.000 km origjinale
me te drejt kontrolli ku te deshironi
Marsha F1
Keyless-Go
Sensor parkimi Kamer parkimi
Tavan xhami
Pilot automatik (Tempomat)
Aux,Navi,cd,tel,Bluetuth,Esp,Dsr
Klima Dixhitale Bi-zonale
Interior Lekure e zeze
Sensor Shiu-Drite
Sendilje me ngrohje para mbrapa
Dhe memorje
Mbyllje qendrore
Xhama te zinj origjinal
Makina nuk ka taks luksi
Makina eshte ne gjendje perfekte
Me te gjitha sherbimet e bera
Nuk ka nevoj per asnje lloj
Sherbimi
Eshte gati per targa
Nuk nderrohet
Cmimi 11800euro i diskutushem

Support Ukraine