Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2003' Mercedes-Benz 350

€4,000
5 photos
Age: 19 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes Benz M163 Ml350 Benzin- Gaz, me letra te paguara për 1 vit! Makina eshte Super-Full, ka serdilje Lekure, me ngrohje dhe elektrike,Cruise Controll, Klima me 3 Zona dhe si dhe shume opsione te tjera qe duken ne foto!! Impianti ka 5 vjet garanci, vaj dhe filtra te sapo nderuara Motorri dhe Kamje! Eshte ne super gjendje mekanike, s ka nevojë për asgjë! Cmimi 4000euro i diskutueshëm! Makine per ata që ja Dine vlerën!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 30 May 2022
Support Ukraine