Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz 300

€9,300
5 photos
Age: 11 years
Mileage: 180000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet nga person fizik (jo tregtar). E ardhur nga Amerika dhe e targuar me te gjitha dokumentat te paguara. Leje per xhamat e zi per 5 vjet, letrat re paguara per 1 vit dhe kolaudimi i paguar per 2 vjet . Kilometrat origjinale dhe ska nevoje per asgje . . E perdorur ne shqiperi 1 vit , Shume e paster si brenda dhe jasht. Ana motorrike dhe xhenerike eshte e perkryer c300 benzin gaz me impjant 1 mij euro te hedhur dhe ne leje qarkullimi.Gomat te 4 te sapo vena

  • 069Show phone
  • Berat
  • 7 July 2022
Support Ukraine