Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz 300

€7,700
2011' Mercedes-Benz 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz 300 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet OKAZION 2010Mercedes-Benz C300

•AMG styling packet
•Viti 2010
•4 matic (4 rrotat aktive)
•Motorri 2998cc pa takse luksi,behet 100% me gaz
•Full Option⁣
•Navi madh
•Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC
•Me 175,000km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.Ke mekaniku juaj i besuar
•Sendilje me ngrohje
•Pilot automatik (Tempomat)
•Disqe 17’me sensor,Goma te reja
•Amortizator Sportiv⁣
•Tavan me hapje elektrike
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale
•Interiori Lekure
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa

Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.

Tel & WhatsApp)

7,700€ (i diskutueshem)

Durres

  • 069Show phone
  • Durres
  • 23 April 2023
Support Ukraine