Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz 300

€11,300
2011' Mercedes-Benz 300 photo #1
2011' Mercedes-Benz 300 photo #2
2011' Mercedes-Benz 300 photo #3
2011' Mercedes-Benz 300 photo #4
2011' Mercedes-Benz 300 photo #5
2011' Mercedes-Benz 300 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 12 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🔴 Mercedes-benz ML 🔴
• 》Mercedes Benz Ml 350
///Grand Edition Full Design
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》Blind Spot
• 》Viti prodhimit dhjetor 2011
• 》Key less /Start Stop
• 》Kilometra 223.000 origjinale dhe me CarFax
• 》Gati per targim
• 》Disqe AMG R19 Goma 90%
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual + -
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
•》 Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda
• 》Dritat Inteligjente 12000 K
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Xhamat e zinj full mbrapa
• 》Timon lekure multifunksional +Ngrohje
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike Memory + Ngrohje
• 》Baxha xhami panoramike
• 》 Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike + Kamera Parking
• 》15 Air Bag
• 》Frenat Brembo Mercedes -Benz Origjinale
• 》Çdo sherbim i bere ne koncesionare
•》 Ngjyra E Zeze Super Perl perfekte me shkelqim
• 》Makina eshte perfekte me çdo sherbim te bere me te drejte kontrolli tek Mercedesi
🔴 Cmimi 11300 € Okazion i Diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 19 December 2023
Support Ukraine