Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz 300

€11,600
2010' Mercedes-Benz 300 photo #1
2010' Mercedes-Benz 300 photo #2
2010' Mercedes-Benz 300 photo #3
2010' Mercedes-Benz 300 photo #4
2010' Mercedes-Benz 300 photo #5
2010' Mercedes-Benz 300 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 14 years
Mileage: 15000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedez Benc E Klas 300
- Viti 2010
- Kamie Atomat 7g F1 ne timon
- Motorr 2996 [ pa taks lluksi ]
- Baxha Xhami
- Tapiceri Lekure
- Sensor Parkimi Para Mbrapa
- Kamer Mbrapa
- Sendile Me Ngrohje Para
- Sendile Timon dhe Pasyra me Memorje
- Pilot Automatik
- Pasyra me Palosje
- Navi,Aux,Bluetooth,Usb,CD
- Klima Automatike me 2 Zona
- Xhama te zij 5 vjet
Makina esht full Opsjon. Makina esht ne gjendje shum te mir ska nevoj per asnje sherbim. cmimi11,600 euro Per me shum

  • 069Show phone
  • Durres
  • 8 January 2024
Support Ukraine