Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz 250

€16,799
2014' Mercedes-Benz 250 photo #1
2014' Mercedes-Benz 250 photo #2
2014' Mercedes-Benz 250 photo #3
2014' Mercedes-Benz 250 photo #4
2014' Mercedes-Benz 250 photo #5
2014' Mercedes-Benz 250 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 10000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

✅Shitet⤵️
📂2015 Mercedes-Benz E class 4 matik
✅Forca Motorrike: 250
✅Karburanti: Nafte
✅Kambjo: Automatike
✅Kilometra 146 mij me te drejt kontrolli tek BENZI
✅Targa: Dogane e paguar(gati per targim)
📂Opsione Shtese:
▪️Sallon Lekure Gjendje Perfekte
▪️Sendiljet Elektrike + Memorie te Dyert Para
▪️Sendiljet me Ngrohje + Suport trupit Para
▪️Timoni me ngrohje
▪️Panoramik
▪️Ekran i Madh
▪️Navigator
▪️Ambient Lighting
▪️AUTO HOLD
▪️Kamera Parkimi
▪️Sensor Parkimi
▪️Kompjuter Bordi
▪️Komanda ne Timon
▪️Cruise Control
▪️Limitor Shpejtesie
▪️Radio CD + AUX + Bluetooth
▪️Trekendesha tek pasqyrat
▪️Pasqyrat Elektrike + Palosje LED
▪️Sensor Shiu
▪️Sensor Dritash
▪️Bagazhier 6 CD
▪️Klima me 2 Zona
▪️Xhama te Zinj
▪️ESP / ABS
▪️Goma te reja
▪️Fener dhe Stopa LED
📂Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
💶Cmimi:16799euroDiskutueshem)

Support Ukraine