Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz 250

€10,500
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHES E CLASS I VITIT 2010, I ARDHUR NGA GJERMANIA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, ME SENDILJE LEKURE DHE ME NGROHJE, ME PALOSJE PASQYRASH, NAVIGATOR, SENSOR PARKIMI, DISQE TE REJA ORIGJINALE AMG. ETJ.... PER ME SHUM INFO NA TELEFONONI

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 23 September 2022
Support Ukraine