Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Mercedes-Benz 220

€13,700
5 photos
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet E class 2014 ne gjendje shume te mire motorrike,xhenerike si dhe vizuale te interesuart te kontaktij

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 8 April 2022