Bookmark This

2013' Mercedes-Benz 220

€14,000
Report This Ad!
  • 2013 Mercedes-Benz 220 in Korce, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes Benz C~Class *Amg Paket* ~ Viti 2013~ Motorr 2.2 CDI~ 190.000 Kilometra Me Liber Sherbimesh~ Me Navi (Radio,Bluetooth,Tel Etj...)~ Komando Ne Timon,,sensor parkimi para mbrapa ,,, PANRAMIC Tapiceri Lekure) Sedilje Me Ngrohje~ Sedilje Elektrike Pasqyra Elektrike Xhamat e zinj te 4 Feneret Xenon/Bixenon~ Led~ Disje Amg~Gomat 100% te reja +4goma te reja me disqe origjinalet te benci) Makina Eshte Ne Gjendje Shume Te Mire Xhenerike Dhe Motorrike Gjithashtu Dhe Vizuale Jam I Gatshem Per Cdo Lloj Kontrollli Nga Ana Juaj Ju,,, makina vjen vetem me porosi(me dogan)pa dogan ka cmi tj

  • 069Show phone
  • Korce
  • 9 November 2020