Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz 220

€12,000
2013' Mercedes-Benz 220 photo #1
2013' Mercedes-Benz 220 photo #2
2013' Mercedes-Benz 220 photo #3
2013' Mercedes-Benz 220 photo #4
2013' Mercedes-Benz 220 photo #5
2013' Mercedes-Benz 220 photo #6
6 photos
Expired
3 months ago
Age: 10 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Mercedez Benz E220
Viti prodhimit Mars 2013
180.000 Km
Nafte
Disqe 17
Goma 90 %
Kambio Automatike 7G
Memory Package(Sedilja,timoni,pasqyrat)
Sallon Lekure E zeze
Ambient Light
Timon 3sh me komanda
Formula 1
Pasqyra me Palosje
Fener me Lupa dhe me Larje
Sedilje Me Ngrohje Para+Mbrapa
Navigator i Madh
Kompjuter Bordi
Sensor parkimi plus kamera
Klima bizonale
Sensor shiu
Sensor drritash
Fener Xeno/bixeno(kthehet nga kthehet timoni)
Keyless Go
Cruise Control
Autohold
Assist plus
Baxho Xhami
Cmimi:12 Mije Euro I Diskutushem

Support Ukraine