Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz 220

€12,300
6 photos
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

E klas 212 viti 2009 Automat Mjeti ka gjendje perfekte ka . Klima . Navi. Dvd. Cidi. blututh.Sensore parkimi.Esp . Sensore dritash . sensore shiu .ngrofje sendilesh .sendile me fryrje .Marrshe ne timon F1.mbyllje pasqyrash .Baxho .tavani i zi .xhama elektrik drita Bixenon inteligjente qe shkojne mbas kthesave .larje fenerash .xhama te erret para dhe mbrapa me certifikate per 5 vjet .Luk AMG .Goma te reja te sapo vena .Baderi te sapo vendosur me garansi .vaj filtra te sapo nderruar me certifikate . komanda ne timon. mbyllje qendrore. Telefon. Japim garansi per cdo lloj prove.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 7 April 2022