Bookmark This

2009' Mercedes-Benz 220

€8,500
Report This Ad!
  • 2009 Mercedes-Benz 220 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 10000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual

SHITET makina gjendje 10,e sapo ardhur dhe sapotarguar,164 000 km te certifikuara me liber servisi,AVANGARD BLUEFFICENCY,FULL OPSION,fener bikseno qe levizin automatikisht sipas kthesave dhe relievit te rruges,navigator i madh,makina eshte perdorur ne Itali vetem nga nje pronar,makina eshte me 2 kopje qelsash origjinale,ne motorr sesht prekur as edhe nje vide e vetme,cdo sherbim esht bere ne kohen e duhur dhe esht i certifikuar ne librin e sherbimeve,makina mund te kontrollohet te cdo servis i besueshem i juaji,ai qe do bleje do ta ket fat nje makine te tille

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 1 September 2020