2009' Mercedes-Benz 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz 220 photo #6
6 photos

2009' Mercedes-Benz 220

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,700
Published 13 May 2024ID: 3aWuic

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2009' Mercedes-Benz 220

Mercedes-Benz GLK 220 ///AMG LINNEVITI 2009 full EXTRA PA DOGAN 220 mi km
SHES MERCEDES-BENZ ///AMG LINE
Modeli: GLK 220 AUTOMATIK
Viti i prodhimit:2009
Km: 218.000 Km te garantuara
Full Extra; Modeli AMG \LINE
Senzora parkingu (para dhe mbrapa) ,
Ulse lekur me Nxemje , Ulse elektronike,
Timon multifunksional ,
Komanda ne timon ,
Shpejtsi ne timon,
Navigacion, CD DVD SD CARD,
Gjama elektrik,
Pasqyre elektrike ( me palosje),
Gjama te erresuar fabrikisht,
Klimatronik ( klim dyzonale) ,
Tempomat,
Centrall ,
Gepeku me mbyllje dhe hapje elektrike,
Fellne R 20 AMG Me Goma te reja vere,
I posaardhur nga Norvegjia,
(dy pronar pi Fabrikea)
Pa Dogan
Per me shum info

(( Vrejtje nuk boj ndrrime))
((Vetura oshte Ne Gjendje perfekte 🤌🏻 Ska nevoj per as edhe nje Euro investim extra i Mirembajtu i gatshem per gjdo Lloj prove

Support Ukraine