Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz 220

€13,300
2009' Mercedes-Benz 220 photo #1
2009' Mercedes-Benz 220 photo #2
2009' Mercedes-Benz 220 photo #3
2009' Mercedes-Benz 220 photo #4
2009' Mercedes-Benz 220 photo #5
2009' Mercedes-Benz 220 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Glk // 220 // Naft - ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.
Letra taksa / - tetor 2024
Automat// nga zvicra// vaj filtra sherbime te kryera// 218.mij km
Euro 5 // sedile ngrohje // navigator // DVD// etj
Kualidimi per 2 vjet// siguracion mini kasko
Cmimi 13.300

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 October 2023
Support Ukraine