Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz 220

€7,900
2008' Mercedes-Benz 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz 220 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

πŸ“‚ Shitet: Mercedes Benz C220
πŸ“‚ Viti i prodhimit : 2008
πŸ“‚ Forca motorrike : 220
πŸ“‚ Karburanti : Nafte
πŸ“‚ Kambio : Automat
πŸ“‚ Kilometra : 240000
πŸ“‚ Cmimi : 7900€
πŸ“‚ Numri celularit: [hidden information]
πŸ“‚ Vendodhja : LezhΓ«
πŸ“‚ Opsionet shtese : Pilot automatik sendilje me buton levizje , xhama te zi para dhe mbrapa deri ne 2026. Siguracioni dhe taksat sapo ja kam ber tani .Goma te reja. . Ju lutem telefonata serioze.

  • 069Show phone
  • Lezhe
  • 31 October 2023
Support Ukraine