Bookmark This

2007' Mercedes-Benz 220

€8,600
Report This Ad!
  • 2007 Mercedes-Benz 220 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

C klas 204 viti 2007 naft 220 Cdi vrsioni Avangard I sapo ardhur dhe sapo targuar me letra te paguara per nje Vit Mjeti ka gjendje perfekte ka xhama elektrik pasqyra elektrike sensor shiu sensor parkimi abs esp klima me dy zona navi dividi blututh mp3 pasqyra antiverbuse biksena ngrofje sendilesh . Larje fenerash mbyllje qendrore . Vaj filtra te sapo bera japim garansi per cdo lloj prrove.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 11 March 2021