Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz 220

€7,400
2007' Mercedes-Benz 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz 220 photo #4
4 photos
Age: 16 years
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet w211 /220 evo
Navi madh bluetooth cd dvd maps
Sedilje meshine
Fener me lupa
Sensoe shiu
Pasqyra me palosje
Xhama te zinj para mbrapa me leje te dyja
Shum i paster si jasht dhe brenda
Mund ta kontrolloni ku te deshironi
7400 Euro i diskutueshem

Support Ukraine