Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz 220

€8,700
2007' Mercedes-Benz 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz 220 photo #4
2007' Mercedes-Benz 220 photo #5
2007' Mercedes-Benz 220 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes Benz
C class (W204) Avantgarde
Karburant - Nafte 2148cc
Kambio Automatike
170hp
Viti -12/2007
Kilometra 236.000 Origjinale
Xhama te zinj para/mbrapa me license per 5 vite
Pasqyra me palosje automatike dhe tharje
Kamera parkimi
Pilot automatik,
Limitator shpejtesie,
Sensor parkimi para/mbrapa nga fabrika
Sensor gomash
Sensor dritash
Sensor shiu
Drita led
Stopa led
Ganxh terheqese,
Sendilet e para me komanda elektrike, Sendilet e pasme me palosje,
2 Çelsa.
Navi,Cd,Bluetooth,Aux,Phone
Goma te reja 100%
Targa shqiptare AB dokumenta te paguara deri ne qershor 2024 kolaudimi ne gusht 2025
Targuar per here te par ne shqiperi ne 06/2021
Makina esht ne super gjendje nuk ka nevoje per asgje.
Vaj filtra dhe sherbime te sapo bera.
Cmimi:8700€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 October 2023
Support Ukraine