Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2003' Mercedes-Benz 220

€5,000
2003' Mercedes-Benz 220 photo #1
2003' Mercedes-Benz 220 photo #2
2003' Mercedes-Benz 220 photo #3
3 photos
Age: 20 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

E 220 avantgarde makina eshte ne gjendje te mire vit prodhimi 2003 ,280000 km origjinale ,shum e paster nga brenda nga jashte ka disa gervishtje te vogla ,disqe origjinale avantgardi fabrike 245/45/17,xhama me nuance blu fabrike,makina ka ardhur nga gjermania para 8 vjetesh dhe eshte perdorur nga nji person,shitet per arsye mosperdorimi pasi jetoj jasht ..vetem

  • +35Show phone
  • Tirane
  • 22 December 2023
Support Ukraine