Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz

€14,500
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Shitet sprinter karrotrec i sapoardh nga gjermania ne gjendje shum te mir me dogan te paguar dhe me 250000 mij km filtra vaj te nderruara me dat 14 03 2022 me 6 marsha + indietro motorri 220 cdi shum ekonomik platform fikse5.25me 2.10 organello e re e pa perdorur fare fuqia terheqese 6 ton me 2 pulte nje me fisha dhe tjetri ne largesi pasqyrat me ngrohje xhamet elektrik makina pa asnjegevishtje dhe shum komode drejtohet me patent veture dhe perdoret brenda qytet pa problem igatshem per pun cdo gje funksionale i gatshem per cdo lloj prove. Nga ana juaj per meshum info tel

  • 068Show phone
  • Kruje
  • 28 July 2022
Support Ukraine