Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz 200

€9,000
6 photos
Mileage: 25000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet mercedes-benz c-class i vitit 2011 me motor 2000 kubik naft ka 256 mij kilometra te vetat mund ti kontrolloni ne servisin tuaj te besuar.Makine super ekonomike dhe e rehatshme. E sjelle nga gjermania e mbajtur me sherbime ne kohen e duhur dhe ne super gjendje motorike xhenerike dhe estetike. Makina disponon: sendile me ndrohje,senor origjinal parkimi nga fabrika, komanda ne timon, navi te vogel,goma te reja, xhama te zinj nga fabrika, disponon gjthashtu dhe limitaor, boja e makines eshte ne super gjendje okumentat e prera per nje vit bashk me siguracionin

  • 069Show phone
  • Gjirokaster
  • 23 March 2022