Bookmark This

2006' Mercedes-Benz 200

€4,200
Report This Ad!
  • 2006 Mercedes-Benz 200 in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Mercedes Benz c class fundi 2006,makina i ka te gjitha sherbimet e bera..vaj filtra dhe vaj kamio te sapo nderruara,disqe freni e ferrota,goma 95% te reja,e sapo ardhur nga gjermania dhe e perdorur nga vetem nje pronar ne gjermani,makina ka tre celsa inoxi,197-199000 km,me dogan te paguar gati per targim dhe e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj...

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 6 December 2020