Report This Ad!Rate This!Bookmark This

1992' Mercedes-Benz 190

€5,500
1992' Mercedes-Benz 190 photo #1
1992' Mercedes-Benz 190 photo #2
1992' Mercedes-Benz 190 photo #3
1992' Mercedes-Benz 190 photo #4
1992' Mercedes-Benz 190 photo #5
1992' Mercedes-Benz 190 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 31 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Furgon MERCEDES BENZ per perdorim vetjak dhe transport per te trete.
Makina ndodhet ne gjendje perfekte, e vecante ne llojin e saj, e mirembajtur ne cdo aspekt, me sherbime te kryera ne kohe, goma te reja, aksesore te vecante, tapiceri shume te paster, kambjo manuale, motorr me 5 pistona, i pershatshem per terrene malore dhe jo vetem.
Per cdo info, kontaktoni.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 23 April 2023
Support Ukraine