Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mazda 2

€4,500
2007' Mazda 2 photo #1
2007' Mazda 2 photo #2
2007' Mazda 2 photo #3
2007' Mazda 2 photo #4
2007' Mazda 2 photo #5
2007' Mazda 2 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Mazda 2 , 1.4 Benzin + gaz i sapo montuar me dy vjet garanci dhe e sapo targuar , viti 2007 , kamio automatike , 131 mij km me liber sherbimesh , radio cd origjinale , komanda ne timon , sensor dritash + shiu , e sapo ardhur nga zvicra .
Cmimi : 4300 euro

  • 069Show phone
  • Durres
  • 9 September 2023
Support Ukraine