Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' Maserati Levante

€40,000
2018' Maserati Levante photo #1
2018' Maserati Levante photo #2
2018' Maserati Levante photo #3
2018' Maserati Levante photo #4
2018' Maserati Levante photo #5
2018' Maserati Levante photo #6
6 photos
Age: 5 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Maserati Levante GrandSport Viti 2018, 3.0 diesel Biturbo.
Makine eshte ne gjendje perfekte, Distronik, Radar, Kamera Parkimi, Sedilje me ngrohje/ftohje para dhe mbrapa, Tavan xhami panoramik, Timon me Ngrohje, Perde Elektrike, Sistem muzike Harman Kardon etj.
Cmimi: 40.000€

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 25 October 2023
Support Ukraine