Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2018' Maserati Levante

€40,000
2018' Maserati Levante photo #1
2018' Maserati Levante photo #2
2018' Maserati Levante photo #3
2018' Maserati Levante photo #4
2018' Maserati Levante photo #5
2018' Maserati Levante photo #6
6 foto
Mosha: 5 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Maserati Levante GrandSport Viti 2018, 3.0 diesel Biturbo.
Makine eshte ne gjendje perfekte, Distronik, Radar, Kamera Parkimi, Sedilje me ngrohje/ftohje para dhe mbrapa, Tavan xhami panoramik, Timon me Ngrohje, Perde Elektrike, Sistem muzike Harman Kardon etj.
Cmimi: 40.000€

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Tetor 2023
Support Ukraine