Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2017' Infiniti Q70

€22,500
6 photos
Body: Sedan
Mileage: 65000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Infinity Q70 , versioni me i mire veture qe prodhon kjo marke. Kamio automat dhe Motorr 220 nafte . Kjo marke ben kooperim me Mercedes Benz per motorrin dhe kambion. Makine super ekonomike 6L per 100/km. Full opsione , kamera 360* , ndezje me buton Start&Stop , Keyless/Go , fenere inteligjent xenon/bixenon , tapiceri lekure , sedilje elektrike ngrohje/ftohje/memorie/fryrje , baxha xhami , pasqyra me palosje , xhama te zi , etj…

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 May 2022
Support Ukraine