Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2017' Infiniti Q70

€22,500
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 65000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Infinity Q70 , versioni me i mire veture qe prodhon kjo marke. Kamio automat dhe Motorr 220 nafte . Kjo marke ben kooperim me Mercedes Benz per motorrin dhe kambion. Makine super ekonomike 6L per 100/km. Full opsione , kamera 360* , ndezje me buton Start&Stop , Keyless/Go , fenere inteligjent xenon/bixenon , tapiceri lekure , sedilje elektrike ngrohje/ftohje/memorie/fryrje , baxha xhami , pasqyra me palosje , xhama te zi , etj…

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Maj 2022
Support Ukraine