Find Cars 

Cars in Bulqize

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2009' Land Rover Discovery

  €14

  2009' Land Rover Discovery

  Expired17 January 2018, Bulqize

  2700 cc, Diesel 216000 km  Automatic  White 

  Land Rover Discovery 3 ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike i gatshem per cdo lloj prove me dokumenta te rregullta dhe te gjitha ... 

  Bookmark This

 • 1999' Volkswagen Golf

  €2,000

  1999' Volkswagen Golf

  Expired17 January 2018, Bulqize

  2500 cc, Petrol 150000 km  Manual  Blue 

  Golf 4 1.6 benzine letra te bera deri ne tetor 2018 goma te reja per me shum informo ne numrin e telefonit 068580te2018gati 

  Bookmark This

 • 2008' Mercedes-Benz Sprinter

  Negotiable

  2008' Mercedes-Benz Sprinter

  Expired6 January 2018, Bulqize

  2008 cc, Diesel 220000 km  Manual  Blue 

  Doga a e preme 

  Bookmark This

 • 2002' Mercedes-Benz C-Class

  €4,800

  2002' Mercedes-Benz C-Class

  Expired27 September 2017, Bulqize

  2200 cc, Diesel 226000 km  Automatic  

  Ne gjendje perfekte 

  Bookmark This

 • 1998' Jeep Grand Cherokee

  Negotiable

  1998' Jeep Grand Cherokee

  Expired22 May 2017, Bulqize

  2500 cc, Diesel 215000 km  Manual  Blue 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike. \\\\r\\\\nMe letra te bera per 1 vit deri me 19 maj 2018. 

  Bookmark This

Sell Your Car