Gjeni Makinat 

Makinat në Bulqizë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
  • 2009' Land Rover Discovery

    €14

    2009' Land Rover Discovery

    I skaduar17 Janar 2018, Bulqizë

    2700 cc, Naftë 216000 km  Automatike  E bardhë 

    Land Rover Discovery 3 ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike i gatshem per cdo lloj prove me dokumenta te rregullta dhe te gjitha ... 

    Shto te të preferuarat

  • 1999' Volkswagen Golf

    €2,000

    1999' Volkswagen Golf

    I skaduar17 Janar 2018, Bulqizë

    2500 cc, Benzinë 150000 km  Mekanike  Blu 

    Golf 4 1.6 benzine letra te bera deri ne tetor 2018 goma te reja per me shum informo ne numrin e telefonit 068580te2018gati 

    Shto te të preferuarat

  • 2008' Mercedes-Benz Sprinter

    Të diskutueshme

    2008' Mercedes-Benz Sprinter

    I skaduar6 Janar 2018, Bulqizë

    2008 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Blu 

    Doga a e preme 

    Shto te të preferuarat

  • 2002' Mercedes-Benz C-Class

    €4,800

    2002' Mercedes-Benz C-Class

    I skaduar27 Shtator 2017, Bulqizë

    2200 cc, Naftë 226000 km  Automatike  

    Ne gjendje perfekte 

    Shto te të preferuarat

  • 1998' Jeep Grand Cherokee

    Të diskutueshme

    1998' Jeep Grand Cherokee

    I skaduar22 Maj 2017, Bulqizë

    2500 cc, Naftë 215000 km  Mekanike  Blu 

    Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike. \\\\r\\\\nMe letra te bera per 1 vit deri me 19 maj 2018. 

    Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj