Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Hyundai Tucson

€16,800
2016' Hyundai Tucson photo #1
2016' Hyundai Tucson photo #2
2016' Hyundai Tucson photo #3
2016' Hyundai Tucson photo #4
2016' Hyundai Tucson photo #5
2016' Hyundai Tucson photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

✅Marka:Hyundai Tucson EVGT
✅Viti:2016
✅Motorri: 1.7 CRDI nafte
✅Kambio: Automat
✅Kilometra:173200
Opsionet:
✅Full opsion
✅Tavan xhami
✅Sendile lekure e zeze shume e paster
✅Sendile me ngrohje para
✅Sendile me ftohje
✅Levizje sendilesh me butona
✅Timon me ngrohje
✅Klima digitale
✅Klima e ndare ne 2zona
✅Keyless go
✅Ndezje me buton start-stop
✅Auto start-stop(Fiket ne semafor)
✅Ekran me touchscreen
✅Sistem navigimi
✅Kompjuter bordi
✅Radio-Cd/Aux/Usb/Bluetooth
✅Ekran i madh
✅Cruise control
✅Komanda ne timon
✅Kamera parkimi
✅Sensor parkimi para+ mbrapa
✅Fener+ stopa led
✅Pasqyra me palosje
✅Sistem muzike JBL
✅Sistem vetfrenimi
✅Auto hold
✅Drive mode
✅Blind spot
✅Lane assist
✅Wireless charger ( vend per te karikuar telefonit pa nevoj fishe )
✅Mbyllje bagazhi me buton
✅Goma te reja
✅Dhe shume opsione te tjera
✅Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar.Eshte e gatshme per cdo lloj prove
✅ Per te qene sa me transparent disponojme foto dhe video te makines qe nga momenti blerjes
‼️‼️Cmimi:16800 euro i diskutueshem ‼️‼️
Per shume informacione mund te na kontaktoni ne nr e telefonit

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 January 2024
Support Ukraine