Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Hyundai Tucson

€10,800
2014' Hyundai Tucson photo #1
2014' Hyundai Tucson photo #2
2014' Hyundai Tucson photo #3
2014' Hyundai Tucson photo #4
2014' Hyundai Tucson photo #5
2014' Hyundai Tucson photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet,, Hyundai Tucson
➡️ Motor 2.0 nafte,
➡️ Viti - 2014
➡️ Kambio - Automatike
➡️ Kilometra - 155,000 km
➡️ Gjendja si e re
➡️ E sapo ardhur ne gjendje perfekte
➡️ Extra full options
➡️ Start/Stop ndezje fikje me buton
➡️ Hapja e dyerve me shenje gishti
➡️ Active ECO
➡️ Kompjuter bordi
➡️ Sallon lekure
➡️ Serdilja e shoferit me ngrohje dhe ftohje (ventilator)
➡️ Serdilja e pasagjerit dhe serdiljet mbrapa me ngrohje
➡️ Serdilje me fryrje
➡️ Kamera parkimi
➡️ Sensore parkimi
➡️ Sensore dritash/shiu
➡️ Sensore fshiresesh
➡️ Feneret kseno, stopat mbrapa led
➡️ Navigator multifunksional me touch
➡️ Bluetooth , mp3 , CD , Aux ,Video
➡️ Kryen lidhje me celularin
➡️ Komanda ne timon
➡️ Clima zonal
➡️ Voice speak
➡️ Limitator shpejtësie
➡️ Pilot automatik
➡️ Xhama elektrik
➡️ Pasqyra elektrike me palosje
➡️ Dogane e paguar gati per targim
➡️ Makina eshte ne gjendje te shkëlqyer e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj. Cmimi 10800 ero,

  • 068Show phone
  • Berat
  • 29 March 2024
Support Ukraine