Bookmark This

2010' Hyundai Tucson

€8,700
Report This Ad!
  • 2010 Hyundai Tucson in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 133000 km
Displacement: 2000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Hyundai Tucson viti 2010 full option, kambio automatike, 2.0 naftë, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, 133.000 km origjinale me liber servisi, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch+kamer parkimi+GPS+amplifikator, kamera video-regjistruese para-prapa, pasqyra me GPS, limitator shpejtësie, 10 airbag, Start/Stop option, tavan xhami panoramik me hapje, xhama elektrike te zinj, pasqyra elektrike me palosje, sensorë parkimi, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje para dhe prapa, disqe origjinale çerkin lega 17", goma 90%, pedana plastike, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 8700 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

  • 067Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 14 December 2020