Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Hyundai Tucson

€8,000
2010' Hyundai Tucson photo #1
2010' Hyundai Tucson photo #2
2010' Hyundai Tucson photo #3
2010' Hyundai Tucson photo #4
2010' Hyundai Tucson photo #5
2010' Hyundai Tucson photo #6
6 photos
Expired
3 months ago
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Ne shitje ⤵️
● Hyundai Tucson ●
▪︎ Motor  2.0 nafte
▪︎ Kambio automatike
▪︎ Viti 11/2009
▪︎ 197.000km te çertifikuara ✔️
▪︎ Sallon gjysem lekur shume i mirmbajtur
▪︎ Sendiljet me ngrohje
▪︎ ECO Driving (Kursen Karburant)
▪︎ Sensor Parkimi
▪︎ Kamera parkimi
▪︎ Komanda ne Timon
▪︎ Limitor Shpejtesie
▪︎ Sensor shiu
▪︎ Mbyllje qendrore
▪︎ Pasqyrat Elektrike + Palosje
▪︎ Klima me 2 Zona
▪︎ Xhama te Zi
▪︎ Disqe alumini
▪︎ Radio/CD/Aux/Bluetooth
▪︎ Edhe Shume Opsione Tjera..
● Me dogan te paguar gati per targa ✔️
❗Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besuar.!
🔥Cmimi: 8.000€ i diskutueshem !

Support Ukraine