Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Hyundai Tucson

€5,400
2005' Hyundai Tucson photo #1
2005' Hyundai Tucson photo #2
2005' Hyundai Tucson photo #3
2005' Hyundai Tucson photo #4
2005' Hyundai Tucson photo #5
2005' Hyundai Tucson photo #6
6 photos
Age: 18 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet hyndai tucson viti 2005 motorr 2.0 nafte
Me komio Automatike shum ekonomik
Serdilje me ngrohje
Xhama te zinj origjinale
Baxha xhami
Ac me clima
Me goma 90% te reja
Eshte shum e paster dhe e mirmbajtur
Dokumentat e prera deri qershor 2024

Support Ukraine