Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Hummer H2

€38,000
2009' Hummer H2 photo #1
2009' Hummer H2 photo #2
2009' Hummer H2 photo #3
2009' Hummer H2 photo #4
2009' Hummer H2 photo #5
2009' Hummer H2 photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Shitet Hummer H2 6.2 benzine i sapo ardhur dhe sapo targuar per 1 vit ne gjendje shume te mire me disqe dhe goma te reja per me teper kontakt

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 May 2023
Support Ukraine