Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Hummer H2

€38,000
2009' Hummer H2 photo #1
2009' Hummer H2 photo #2
2009' Hummer H2 photo #3
2009' Hummer H2 photo #4
2009' Hummer H2 photo #5
2009' Hummer H2 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Hummer H2 6.2 benzine i sapo ardhur dhe sapo targuar per 1 vit ne gjendje shume te mire me disqe dhe goma te reja per me teper kontakt

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Maj 2023
Support Ukraine