Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Citroen Jumpy

€9,700
2009' Citroen Jumpy photo #1
2009' Citroen Jumpy photo #2
2009' Citroen Jumpy photo #3
2009' Citroen Jumpy photo #4
2009' Citroen Jumpy photo #5
2009' Citroen Jumpy photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 140000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

CITROEN JUMPY 2.0 BENZIN GAZ VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZI ORIGINAL
SENSOR PARKIMI
IMPJANT GAZI PRINC
GJENDJE PERFEKTE

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 November 2023
Support Ukraine