Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Citroen Jumpy

€9,300
2009' Citroen Jumpy photo #1
2009' Citroen Jumpy photo #2
2009' Citroen Jumpy photo #3
2009' Citroen Jumpy photo #4
2009' Citroen Jumpy photo #5
2009' Citroen Jumpy photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 150000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Citroën jumpy VITI 2009
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 2.0 BENZIN GAZ
IMPJANT PRINC
KAMJE MANUAL
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZI ORIGINAL
KOMANDA NE TIMON
SENSOR PARKIMI
GATI PER TARGA
MUNDESI NDRRIMI

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 January 2024
Support Ukraine