Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Citroen C4

€6,300
2013' Citroen C4 photo #1
2013' Citroen C4 photo #2
2013' Citroen C4 photo #3
2013' Citroen C4 photo #4
2013' Citroen C4 photo #5
2013' Citroen C4 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet ne super gjendje .person indiviv jo Trektar. Nafte 1.6 Automat dhe F1 ne timon me vaj filtra te sapo nderruara dhe kiti fazes i sapo ber me KLM 153 mij origjinale e bler me 0 klm. me goma 90% Tavani xham full Panoram. Dokumenta deri ne dhjetor 2023 makina nuk ka nevoj per asnje gje ka nje viz ne xhamin e par por nuk ben asnje problem per me shum info ne WhatsApp ose tel.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 14 May 2023
Support Ukraine