Bookmark This

2009' Citroen C4

€4,750
Report This Ad!
  • 2009 Citroen C4 in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

CITROEN C4,1.6 NAFTE,VITI 2009,KAMBIO AUTOMATIKE,SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA DISPLAY,RADIO-CD,KOMANDA NE TIMON,KROSKOT DIGITAL,MARSHE NE TIMON F1,KLIMA BIZONALE,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESI,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE,DRITA AUTOMATIKE,ARMREST,KOMPIUTER BORDI ETJI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA MEDOGANE TE PAGUAR,230.000 KM ORIGJINALECMIMI:4750 EUROINFO:0684161077

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 2 March 2021