Bookmark This

2006' Citroen C4

€3,400
Report This Ad!
  • 2006 Citroen C4 in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Shitet citroen C4. Viti 2006, 1.6 nafte, automat, klima digital, pilot automatik, sensore parkimi, komanda ne timon, goma te reja ne disqe alumini 210mij km origjinale te verefikueshme, ganxhe terheqje. Gjendja e shkelqyer. Dokumentat deri dhjetor 2021. Makine privati jo tregtar. Cmimi pak i diskutueshem pasi te shihet dhe testohet makina. Flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 December 2020